Як в 2021 році придбати промислову деревину

Заготовлений ліс, як і промислову деревину, з недавніх пір стали частково реалізовувати на електронних майданчиках Прозорро. Такий метод отримання потрібної сировини привів до налагодження стосунків між лісгоспами та підприємцями України.

Щоб дізнатись про умови проведення торгів в електронній системі Прозорро при продажі промислової деревини ми звернулись до експертів інформаційного порталу Мегасейл. Їх матеріали допомогли нам розібратися у різниці між старою системою, та новою. Ми отримали уявлення про вигоду від нових тенденцій, а тому вирішили розповісти про них вам.

Яка вигода від використання майданчиків Прозорро

З початку лютого 2020 року розпочались торги на відкритих аукціонах Прозорро, а саме у сфері лісоматеріалів. З того часу пройшло більше року і ми можемо зробити певні висновки. По-перше, державний бюджет було збільшено на чималу суму. Ви можете дізнатись результати підрахунку спеціалістів на сайті порталу megasale.com.ua.

Також, великі лісгоспи розпочали більш тісно співпрацювати із надійними контрагентами. Раніше ви не могли бути впевнені в якості отриманого ресурсу. Відтепер, гарантом угоди виступає адміністратор закупівлі, а саме той електронний майданчики системи Прозорро, на якому ви приймали участь у торгах.

Тепер якщо будь-яка із сторін не буде виконувати свої зобов’язанні вчасно, то на неї буде накладено купу штрафних санкцій. Окрім того постраждає репутація, що не добре сказиться на майбутніх торгах. Вся інформація про попередні угоди зберігається на електронному майданчику і відкрита для подальшого перегляду будь яким учасником.

Система Прозорро принесла майже 40 мільярдів доходу в казну України на протязі 2016-2021 року. На цей час вже немає сумнівів, що інноваційна система 2016 року стала рушієм для подолання корупції та покращення економічної ситуації в нашій країні. Купувати промислову деревину можна не лише на електронних аукціонах, однак якщо ви не бажаєте отримати другорядний продукт, або потрапити на шахраїв – вибір стає очевидним.

Для вивчення процедури реєстрації на електронних майданчиках Прозорро, ми рекомендуємо звертатись до адміністраторів вашого електронного майданчика, акредитованого в системі. Всі послуги надаються безкоштовно. В разі необхідності, ви можете завітати на інформаційний портал Мегасейл та ознайомитись із новинами державних закупівель, котрі публікують спеціалісти сервісу.