Прозорі торги

Система Прозорро.Продажі – це відкрита приватна майданчик, на якій можна безперешкодно придбати лот за вигідною ціною. На сьогоднішній день взяти участь в аукціонах може будь-який бажаючий громадянин України. Для цього достатньо пройти нескладну реєстрацію на одному з майданчиків яка працює в системі Прозорро.Продажі. До одного з таких сайтів відноситься українська універсальна біржа. На сайті біржі можна знайти різні лоти починаючи від побутових приладів і закінчуючи великими нерухомість і земельними ділянками.

Реєстрація на сайті займає всього лише кілька хвилин після чого потрібно внести гарантійний внесок далі можна вже робити ставку на вподобаний лот. У міру збільшення ставки іншими учасниками потрібно збільшувати свою ставку тим самим ставши переможцем. Після цього буде потрібно підписати відповідні документи.

На сайті виключені різного роду махінації сірі схеми, так як біржа працює в системі Прозорро.Продажі. А це означає, що все торги відбуваються відкрито і чесно на будь-який громадянин може спостерігати за процесом провидіння таких аукціонів. До в разі порушення правил прозорих торгів таке буде піддано розголосу на широку аудиторію.

Завдяки системі Прозорро.Продажа вже вдалося вивести з тіні велику частину ринку включаючи земельний ринок. Раніше торги проводилися на закритих аукціонах з великою кількістю корупційних схем і великим числом хабарів. Нечесний на руку чиновники користувалися своїм службовим становищем і брали великі відкати, проте сьогодні це в минулому.

Що важливо взяти участь в торгах можуть навіть недосвідчені учасники. Все розроблено таким чином, щоб будь-який громадянин, наприклад, той який бажає продати свій пай міг безперешкодно зайти на сайт, пройти реєстрацію, після чого виставити свою землю на продаж.

Якщо виникнуть якісь питання, то менеджери Українській універсальній біржі допоможуть в їх рішення. Важливими є те, що будь-які товари реалізуються за вигідною ціною, а не заниженою як це було раніше, коли аукціони проходили на закритих майданчиках. Ринкові ціни на лоти допомагають контролювати відкриті аукціони і участь всіх бажаючих в них.

Реєстрація в системі Прозорро

В системі Прозорро працюють багато бірж. Щоб стати учасником торгів потрібно пройти реєстрацію на одному з таких сайтів. Найбільш популярним серед них є сайт Української універсальної біржі. Реєстрація проста і займає кілька хвилин. Після проходження такої реєстрації на сайті потрібно внести реєстраційний внесок, після чого можна буде вибрати потрібний лот і поставити на нього свою першу ставку.

Важливо стежити за ходом торгів і в міру збільшення іншими учасниками ставок збільшувати свою, щоб стати переможцем. Після того, як переможець тендеру обраний з його участю складається спеціальний договір і підписуються відповідні документи.

Продаж державної власності через УУБ

Даний пункт стосується проблеми вилучення майна держави. Здійснюється це способом опублікування його до реалізації через торги. Але щоб державний об’єкт був виставлений до реалізації, потрібно забезпечити згоду самого суб’єкта. Слідом за цим здійснюється підготовка всіх відомостей про об’єкт і проводиться пошук потенційних покупців. І вже на завершальному етапі починаються діалоги з організаторами торгів.

На біржі всі необхідні відомості повинні бути розміщені за 2 тижні до старту аукціону. Крім того оголошення публікуються в періодичних виданнях та на потрібних ресурсах. Щоб брати участь в аукціоні, потрібно повний пакет документів подати в строк. Якщо майбутнім покупцем стає представник бізнесу, то його підприємство не повинно бути в стадії ліквідації.

Продаж комунальної власності через УУБ

Комунальні активи продаються відповідно до вимог Закону. Торги здійснює або особа наділена такими повноваженнями, або орган приватизації. Виключно здійснений аукціон забезпечує право клієнтові володіти заявленої власністю, і виключно після проведення останнього оформляється угода, яка не обов’язково повинна бути завірена нотаріусом.

Якщо ви перейдете за посиланням, то зможете отримати більше корисної інформації https://sale.uub.com.ua/ru/news/derevyna-z-verhnqogo-skladu-prodajetqsya-v-systemi-prozorro-sale

Продаж активів банків через УУБ

Кожен рік створюються і закриваються банки та інші фінансові організації. І не можна думати, що власність банків йде в нікуди. УУБ допомагає продати майно закриваються банків, а також всю їх рухому і нерухому власність. Так, купуються навіть історії заборгованості клієнтів з подальшою можливістю витребування виплати кредитів.

Клієнтом може стати як будь-який громадянин, так і юридична особа. Однак неодмінною умовою стає реєстрація в цифровій системі. Перед процедурою аукціону необхідно підписати спеціально створений контракт з біржею і надати всю необхідну документацію.

За якийсь час до старту аукціону майбутніх учасників система повідомляє про те, що будуть проводитися торги. В оголошеннях повністю вказуються умови участі. Крім того опубліковується і Регламент самих торгів.