Переваги Прозорро.Продажі для продавців

Реалізовувати свої активи через Прозорро.Продажі можуть державні та комунальні підприємства, органи місцевого самоврядування та об’єднані територіальні громади, тощо. Ця електронна система пов’язана з декількома десятками торгівельних майданчиків, що акредитовані нею. Самим відомим із них є УУБ – українська універсальна біржа, на якій можна придбати будь-що, навіть арештоване майно. Дізнатися про це більше можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/areshtovane-majno-elektronni-auktsiony-v-systemi-prozorrosale/.

Переваги Прозорро.Продажі для організатору торгів

Прозорість та відкритість аукціону – це головна перевага цієї електронної торгівельної системи. Торги ведуться автоматично без участі людини, тому ніхто не може вплинути на їх хід. Доступ до участі в аукціонах відкритий усім бажаючим. А всі учасники змагаються за право придбати майно на однакових умовах. Так формується здорова конкуренція та справедлива ринкова ціна лоту, яку учасники встановлюють своїми ставками.

Доступ до торгів відкритий 24 години на добу та оновлюється в режимі реального часу. Ніякий зовнішній вплив на базу даних системи неможливий, так як вона надійно захищена від стороннього втручання.

Для продавців робота в системі є безкоштовною. Для продажу майна необхідно лише виставити лот з його детальним описом.

Завдяки тому, що за право придбати товар змагаються учасники з багатьох українських регіонів, у продавця є можливість продати майно за ціною, що буде вище ринкової. В цій системі зібрана велика база покупців, що регулярно відслідковують появу нових цікавих лотів. Тому тут є всі шанси продати будь-який товар.

Якщо майно не було продане на звичайному англійському аукціоні на підвищення ціни, то його можна продати на торгах голландського типу – на пониження ціни. Завдяки цьому можна швидко реалізувати проблемне майно, наприклад, арештоване чи конфісковане.

Якщо при створенні лоту у продавця виникнуть які-небудь питання, то отримати безкоштовну професійну консультацію він може у кваліфікованих менеджерів торгівельного майданчику.

Таким чином, Прозорро.Продажі – це ефективний інструмент для реалізації будь-якого майна в Україні незалежно від форми власності. Цією системою користується велика кількість потенційних покупців, тому тут можна швидко реалізувати навіть залежаний товар.