Переваги придбання нерухомості на аукціонах

Придбання нерухомого майна – це досить не просто процедура й вона потребує не тільки серйозних фінансів, але й певних знань. На сьогодні, майно можна купувати різними методами. Це може бути прямо домовленість з особою, яка готова продати нерухомість.

Нюанс тут полягає в тому, що такий варіант не надає вам ніяких гарантій надійності. Це означає, що ви не будете застраховані від можливих махінацій. Більш того, прямі домовленості є ще й значно дорожчими. Відповідно, потрібно зарані готувати значно більше коштів, щоб не зіштовхнутися з проблемами надалі.

Формат електронних аукціонів – це чудова можливість, як саме можна придбати якісну нерухомість за невеликою ціною. Більш того, такий варіант є максимально безпечним. Подібні аукціони чітко регулюються та контролюються системою ПроЗорро, тому ніяких проблем в процесі укладання угоди виникати не повинно.

Головне – це виконати одну основну умову. Мова йде про вибір акредитованого електронного майданчика. Сайт sale.uub.com.ua – це один з тих сервісів, якому можна дійсно довіряти на всі сто відсотків. Окрім надійності, не можна не відзначити величезну кількість оголошень, та моментальну швидкість їх оновлення.

Які типи нерухомості можна придбати

Дуже багато залежить від того, яка саме нерухомість вас зацікавила. На сайті можна знайти різні види нерухомого майна, тому до цього моменту потрібно підходити особливо серйозно

З основних категорій можна звернути увагу на:

  1. Житлові та нежитлові приміщення;
  2. Неліквідне комунальне майно;
  3. Промислова нерухомість;
  4. Майно банківських установ;
  5. Комерційні об’єкти;

Навіть цих декількох прикладів достатньо для того, щоб вже зробити для себе важливі висновки. На основі цих груп нерухомості можна особисто для себе визначити, яка категорія є найбільш цікавою безпосередньо для вас.

Переваги придбання нерухомого майна на електронних торгах

Якщо з класифікацією приміщень все більш менш зрозуміло, то з основними перевагами такого формату все ще не так однозначно.

До основних позитивних моментів такого методу реалізації державного майна можна сміливо віднести:

  • Повернення гарантійного внеску – не важливо, чи став користувач переможцем в тендері, чи хтось його випередив, він в будь-якому випадку отримує свій гарантійний внесок назад. Тобто, учасники не мають ніяких ризиків втрати своїх власних коштів. Це досить позитивний момент, тому не нагадати про нього було б серйозною помилкою;
  • Мінімальні затрати – вам не потрібно витрачати кошти на те, що посередники займались процесом пошуку майна, яке може вас зацікавити. Ви проводите всі ці дії самостійно, переглядаючи оголошення, що доступні на сайті української універсальної біржі;
  • Вимоги – ви в праві самостійно формувати свої умови участі в аукціонах. Логічно, що чим меншу суму ви запропонуєте, тим нижче шанс стати переможцем в аукціоні. Тому, потрібно завжди налізу та свою пропозицію і добре думати над тим, яка пропозиція була б коректною та взята до розгляду.

Окрім цього, не можна не сказати, що такий формат проведення торгів є максимально зручним й простим. Все це можна легко робити, сидячи вдома, що також можна віднести до вагомих переваг.

Ви маєте можливість взяти для себе ще більше корисної інформації, якщо перейдете за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/filter/real-estate-sale та особисто ознайомитесь з повним переліком оголошень з продажу нерухомого майна. Головне – це навчитись правильно аналізувати всі пропозиції і лише потім робити висновки.